Hakkımızda

Türkiye’nin en gelişmiş harita posteri sitesi haritaposterim.com ile yüzlerce kombinasyonda ve dilediğiniz yerin posterini rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Tamamen kendi geliştirdiğimiz harita oluşturucu ile google haritalarının da gücüyle istediğiniz harita istediğiniz şekilde kapınıza kadar geliyor.

10 yılı aşkın yazılım, grafik tasarım ve baskı tecrübesi olan ekibimizle her zaman kaliteyi ön planda tutuyoruz. Posterfabrikasi.com ile başladığımız ve şuana kadar 10.000’in üzerinde sipariş ve %99.9 mutluluk oranı ile müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

Firmamız İzmir’den hizmet vermekte olup harita posterler ve tasarım posterler üzerine hazırladığı bu site ile evlerinizin duvarına benzersiz kalite ve şıklıkta tasarımları hazırlıyor.

Bize ulaşabileceğiniz bir çok yöntem varken bunlardan en hızlı whatsapp ve instagram hesabımızdır. Hızlı geri dönüş ve sorunların çabuk çözülmesi için mail ve telefonu aktif olarak kullanmıyoruz. Aşağıdaki bağlantılardan bize her an her yerden ulaşabilirsiniz.